تعرفه بهینه سازی

ارائه هزینه معین و مشخص برای ارائه خدمات سئو از طرف بعضی مدعیان تخصص در این زمینه نه تنها باعث تعجب کارشناسان سئو در ترنج وب؛ بلکه موجب حیرت دیگر متخصصین و همکاران مان که در این حوزه فعال هستند نیز شده است و با این کارشان بی تخصص و علم بودن شان را به ما و دیگر متخصصین ثابت نموده اند.

فرآیند بهینه سازی، فرآیند بسیار گسترده ایست و به عوامل متعددی از درون و نیز برون وبسایت وابسته است؛ به همین خاطر مانند طراحی وب نیست که بتوان از لحاظ کاربرد یا نوع خدمت دسته بندی نمود و بدون بررسی و در نظر گرفتن پروژه ی هدف، تعرفه معینی ارائه نمود. در اجرای فرآیند SEO بخشی از کارها مربوط به عوامل داخلی مانند برنامه نویسی و تکنولوژی های بکار رفته در طراحی وب سایت، بخشی به محتوای وب (شامل داده ها، متون و مقالات، تصاویر و فیلم ها)، بخشی به سازگاری با مرورگرها و بخشی به مطابقت با الگوریتم های موتورهای جستجو مرتبط است که به on-page SEO معروف است؛ و بخش دیگر که با عوامل خارجی در ارتباط است و به off-page SEO معروف است مانند نوع بازدیدها از وب، حجم بازدیدهای سایت، رفتار کاربران، معرفی سایت به موتورهای جستجو، تبلیعات در شبکه های اجتماعی، بک لینک ها، بهره گیری از رسانه های اجتماعی و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

مورد حائز اهمیت دیگری که از وجوه تمایز پروژه بهینه سازی با دیگر پروژه ها هست و باید به آن اشاره بنمائیم این است که همه موارد تحت کنترل و مدیریت کارشناس سئو نیست و نیازمند آن است که پس از اجرای پاره ای از اقدامات، مدت زمان مورد نیاز برای اعمال تغییرات و دریافت بازخورد لازم از سوی موتورهای جستجو طی شود که بعنوان نمونه این مدت برای موتور جستجوی گوگل زمانی در حدود سه ماه فرصت لازم دارد.

بر این اساس مطمئن باشید شخصی که بدون دانستن حوزه فعالیت تان، بدون بازدید از وبسایت تان و از همه مهمتر بدون بررسی وضعیت بکارگیری کلید واژه ای که مدنظر دارید در آن کلید واژه رتبه بهتری از موتورهای جستجو کسب نمائید از سوی خودتان و رقبایتان؛ نرخ انجام خدمات سئو ارائه میدهد، هیچگونه آشنایی با مفاهیم و روش انجام سئوی قانونی، سازگار و پایدار ندارد و نیز اقدامات ناشیانه شان میتواند منجر به وارد نمودن آسیب های جدی به یک شرکت و کسب و کار در فضای مجازی شود و توسط موتورهای جستجو آن برند بعنوان متخلف شناخته شود و برای همیشه از نتایج جستجو حذف شود.

پس اگر قصد بهینه سازی وبسایت تان و موفقیت در دنیای مجازی را نموده اید، برای اطلاع از تعرفه خدمات سئو کافیست یا بصورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش بهینه سازی نمائید؛ کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعرفه گزارش وضعیت سئو

تنها موردی را که میتوان به قاطعیت بیان نمود، حداقل تعرفه گزارش وضعیت سئو که به میزان ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد و مدت اجرای پروژه و تهییه گزارش از تاریخ ثبت سفارش و پرداخت حق الزحمه یک ماه شمسی می باشد.

تعرفه بهینه سازی

تنها برای رفاه مشاریان ترنج (انجام برآوردهای مالی)، حداقل تعرفه پایه و شرایط ارائه خدمات بهینه سازی تک ستاره، دو ستاره و سه ستاره در خوشبینانه ترین شرایط را ارائه می نمائیم.

بهینه سازی تک ستاره

۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

ارائه خدمات ماهانه

کد STSEOTWP-1

بهینه سازی دو ستاره

۸٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

ارائه خدمات ماهانه

کد STSEOTWP-2

بهینه سازی سه ستاره

۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

ارائه خدمات ماهانه

کد STSEOTWP-3

در هر سه بسته خدمات ستاره ای سئو، مدت زمان اجرای فرآیند بهینه سازی، یک سال شمسی پس از امضای قرارداد و پرداخت حق الزحمه بوده و اولین خروجی، سه ماه شمسی پس از شروع قرارداد و دیگر گزارش های پیشرفت پروژه در بازه های یک ماهه ارائه می گردد.

تعرفه های اعلامی حداقل تعرفه پایه می باشد که در خوشبینانه ترین حالت از این مقدار کمتر نبوده و همچنین تعرفه بالا ملاک عمل نبوده و برای اطلاع از تعرفه رسمی مرتبط با سفارش تان کافیست بصورت برخط اقدام به ثبت سفارش نمائید تا کارشناسان بهینه سازی ترنج وب پس از بررسی سفارش تان، تعرفه برآورد شده را خدمت تان اطلاع دهند.

تعرفه پشتیبانی سئو

در هر سه بسته خدمات بهینه سازی ترنج وب، یک مبلغ بصورت تعرفه پایه برای اجرای فرآیند سئو هنگام امضای قرارداد دریافت می شود و نیز یک مبلغ هم بعنوان هزینه پشتیبانی سئو تا یکسال بصورت ماهانه دریافت می گردد. هزینه پشتیبانی سئو نیز وابسته به نوع سفارش و وبسایت تان می باشد. خدمات پشتیبانی سئو در شش بسته تعریف شده و ارائه میگردد.

پشتیبانی سئو

۶۰۰٫۰۰۰ تومان

دوره پرداخت ماهانه

ارائه خدمات ماهانه

کد SEOSTWP-1

پشتیبانی سئو

۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

دوره پرداخت ماهانه

ارائه خدمات ماهانه

کد SEOSTWP-2

پشتیبانی سئو

۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

دوره پرداخت ماهانه

ارائه خدمات ماهانه

کد SEOSTWP-3

پشتیبانی سئو

۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان

دوره پرداخت ماهانه

ارائه خدمات ماهانه

کد SEOSTWP-4

پشتیبانی سئو

۴٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان

دوره پرداخت ماهانه

ارائه خدمات ماهانه

کد SEOSTWP-5

پشتیبانی سئو

۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

دوره پرداخت ماهانه

ارائه خدمات ماهانه

کد SEOSTWP-6