پشتیبانی و توسعه

پشتیبانی و توسعه فنی وبسایت، پشتیبانی امنیتی وبسایت، پشتیبانی محتوایی وبسایت

پشتیبانی و توسعه فنی سایت

دانش و علم برنامه نویسی، کد نویسی و طراحی سایت و همچنین فناوری های بکار رفته در وب سایت ها در مسیر ایجاد راحتی بیشتر، کاربردی بودن و نیز ایجاد احساس رضایت و کاربر پسندانه در میان کاربران؛ هر روزه با سرعتی شگفت انگیز در حال پیشرفت و ارتقاست و با همان شتاب و سرعت هم وب سایت هایی که از این حرکت عقب بمانند و خود را همپای رشد علم، ارتقا ندهند، از دور خارج شده و حیات خود را از دست خواهند داد. اینجاست که ضرورت پشتیبانی و توسعه فنی همواره وبسایت توسط متخصصین کاربلد آشکار می شود.

پشتیبانی و توسعه

پشتیبانی و توسعه فنی وبسایت، بخشی از خدمات تخصصی و حرفه ای از بسته خدمات پشتیبانی را شامل می شود؛ بخشی مرتبط به بروز رسانی سامانه مدیریت محتوای وب سایت، افزونه ها و ابزارها، بخشی به پشتیبانی فنی برای حل مشکلات فنی در صورت بروز و بخشی از این خدمات مربوط به توسعه در جهت ایجاد امکانات و قابلیت های جدید در وبسایت و نیز ارتقا و سازگاری وب سایت با فناوری های نوین می باشد.

اهمیتی ندارد که پیاده سازی و طراحی وبسایت تان را چه کسی انجام داده باشد؛ حتی اگر از مشتریان گروه نرم افزاری ترنج وب نبوده اید و همکار دیگری سایت تان را طراحی کرده است مهم نیست و انتخاب امروزتان برای ترنجی ها با ارزش تر است؛ اکنون می توانید با مراجعه به صفحه نمونه کارهای پشتیبانی و توسعه  موارد را بررسی نمائید و با ثبت سفارش پشتیبانی از سایت خود را به کارشناسان ترنج وب بسپارید.

نمونه کار پشتیبانی وبسایت
ثبت سفارش پشتیبانی وبسایت

پشتیبانی امنیتی سایت

امنیت همواره دغدغه انسان ها بوده و هست، اما با گسترش فضای مجازی و تجارت الکترونیک و نیز وجود هکران حرفه ای در کمین نشسته برای کلاه برداری اینترنتی، توجه به وجود امنیت چشمگیرتر شده است. از این رو لازم همپای علم حرکت و رشد نمود و از دنیای هوشمند فناوری اطلاعات عقب نماند و بروز ماند تا همیشه یک قدم از سو استفاده گران جلوتر بود و مانع از اقدامات خرابکارانه آنان شد. تا اینجای موضوع برای همه آشکار است، اما سوالی که وجود دارد این است که این اقدامات چطور میباست انجام شود؟ و یا چه کسی انجام دهد؟؛ طبیعی ست که عموم نسبت به همه موارد اطلاعات و آگاهی کافی را ندارند و راه جلوگیری و یا روش مواجهه با حمله های احتمالی هکران را نمیدانند.

کارگروه پشتیبانی امنیتی ترنج وب این نیاز شما را مرتفع خواهد ساخت و اطمینان خاطر خواهد داد که می توانید بدون نگرانی به تجارت الکترونیک تان بپردازید و مراقبت و نگهداری از وبسایتتان را به متخصصین حرفه ای ترنج بسپارید. کارشناسان امنیتی ترنج در طول شبانه روز وبسایت های هدف را پایش نموده، تنظیمات پیش فرض و پایه ای امنیت وبسایت را انجام داده، در صورت وجود حفره های امنیتی آنها را برطرف نموده، در صورت نیاز سامانه مدیریت محتوا، افزونه ها و ابزارهای وبسایت را به روزرسانی نموده، کاربران و بازدید کنندگان وبسایت تان را پالایش نموده و دسترسی کاربران مشکوک را مسدود نموده تا تامین کننده امنیت سایت تان باشد و در نهایت با پشتیبان گیری دوره ای از وب سایت، پایگاه داده و محتوای وبسایت؛ بقای دفتر کار مجازی شما را تضمین خواهد نمود.

خدمات ترنج وب در بسته پشتیبانی امنیتی سایت، بصورت خلاصه شامل موارد زیر می باشد:

  1. پایش وبسایت
  2. کانفیگ امنیتی
  3. کشف و برطرف سازی حفره های امنیتی
  4. بروزرسانی هسته و افزونه های وب سایت
  5. پالایش کاربران و مسدود سازی دسترسی های مشکوک
  6. پشتیبان گیری دوره ای از وبسایت، پایگاه داده و محتوای سایت

مهم نیست که وبسایت تان توسط گروه نرم افزاری ترنج وب طراحی و پیاده سازی شده  است یا توسط همکاران دیگر؛ میتوانید نمونه کارهایی که پشتیبانی وبسایت خود را به ترنج واگذار نمودن مشاهده نمائید و در صورت تمایل بصورت برخط سفارش پشتیبانی و توسعه وبسایت تان را ثبت نمائید.

نمونه کار پشتیبانی وبسایت
ثبت سفارش پشتیبانی وبسایت

پشتیبانی محتوایی سایت

پشتیبانی محتوایی وب سایت کار مهمی ست که بیشتر مواقع مورد غفلت قرار می گیرد و توجه لازم به آن نمی شود و اغلب کارفرمایان همسوی با شرایط زمانه اقدام به را اندازی وب سایت می نمایند اما این اقدام تنها شامل ایجاد یک وب سایت حداقلی ست؛ در حالیکه میبایست همانطور و حتی بیشتر از آن که به زیبایی دفتر کار و چیدان محصولات و یا ارائه خدمات در دفتر فیزیکی اهمیت داده می شود، به دفتر کار مجازی که همان وب سایت است توجه شود.

در رقابت همه جانبه و گسترده ای که در دنیای هوشمند مجازی در جریان است، تنها وبسایتی موفق خواهد بود که علاوه بر طراحی و پیاده سازی فنی صحیح و منطبق با فناوری های نوین و سازگاری با اصول بهینه سازی (SEO)، همواره دارای محتوای مفید و کاربر پسند نیز باشد. هیچ گاه وبسایتی که ایستا و فاقد هرگونه محتوای مفید، کاربردی و بروز برای کاربر باشد؛ و همچنین وب سایتی که دارای حجم زیادی از داده، مطلب، محتوا و یا تولیدات چند رسانه ای غیر مرتبط با زمینه فعالیت وبسایت هدف و یا کپی برداری شده از دیگر سایت ها باشد موفق نخواهد شد بلکه شکست بیشتر آن شرکت، سازمان یا بنگاه اقتصادی را رقم خواهد زد.

پشتیبانی محتوایی

وب سایت ها در جهان دارای استانداردهایی برای انتشار مطالب از منظر رعایت اصول نگارشی و نیز از لحاظ رعایت قوانین و مقررات حقوق مالکیت معنوی (قانون کپی رایت) می باشند و سایتی که این اصول را نقض کند توسط موتورهای جستجو بعنوان یک متخلف شناخته خواهد شد و بسته به میزان و نوع تخلف، مجازات شده و در لیست سیاه قرار خواهد گرفت و جایگاهی در نتایج جستجوی به نمایش درآمده برای کاربران نخواهد داشت.

کاری که کارگروه پشتیبانی محتوایی ترنج وب برایتان انجام خواهد داد این است که وظیفه تامین و انتشار محتوای وب سایت تان شامل نگارش مقاله ها و متون، طراحی و تهییه تصاویر و ویدئوها  و همچنین طراحی و ساخت محصولات (ویژه وبسایت های فروشگاهی) را بصورت دوره ای (ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه) بر اساس نیاز و نوع سفارش تان عهده دار خواهد شد و سایتی پایدار، کامل و بروز را برایتان فراهم می نماید.

اگر دانش کافی در مورد این اصول و راهکارها ندارید و یا زمان مورد نیاز برای تولید و تامین محتوای منحصر بفرد و اصولی  برای سایت خود را ندارید، کافیست پس از بررسی نمونه کارهایی که پشتیبانی محتوای سایت خود را به ترنج وب واگذار نموده اند، با خیالی آسوده و با اطمینان خاطر اقدام به ثبت سفارش پشتیبانی و توسعه وبسایت نمائید.

نمونه کار پشتیبانی وبسایت
ثبت سفارش پشتیبانی وبسایت