نمونه کار پشتیبانی۱۳۹۶-۱۰-۶ ۰۰:۵۲:۴۰ +۰۳:۳۰

نمونه کار پشتیبانی و توسعه وب سایت


support

مشتریان عزیز ترنج وب در صورت تمایل به واگذاری پشتیبانی و توسعه فنی و محتوایی وب سایت خود به گروه نرم افزاری ترنج وب، قبل از ثبت سفارش پشتبانی و توسعه، میتوانید در ادامه این صفحه تعدادی از نمونه وبسایت هایی که تا کنون در حال اجرای فرآیند پشتیبانی و توسعه فنی توسط کارگروه برنامه نویسی و یا پشتیبانی محتوایی توسط کارگروه تامین محتوا می باشند را مشاهده نموده؛ و در هنگام ثبت سفارش با اطمینان خاطر اقدام نمائید:

نمونه کار پشتیبانی

support

نام وبسایت: قلمداد

نوع وبسایت: هنری

مالک وبسایت: سرای اهل قلم؛ هنر و اندیشه

شروع پشتیبانی: ۱۳۹۱/۰۹

نشانی وبسایت: GHALAMDAD.IR

درباره وبسایت:

وبسایت قلمداد متعلق به سرای اهل قلم، هنر و اندیشه میباشد که از زمان طراحی وبسایت، پشتیبانی فنی و محتوایی قلمداد نیز، به ترنج وب سپرده شد و همچنان این روند ادامه دارد. حوزه فعالیتی قلمداد، طراحی و تولید بسته های فرهنگی نظیر لقمه های خواندنی می باشد. فرآیند طراحی و پشتیبانی وبسایت قلمداد با توجه به سبک و پویایی بی نظیر ادبی و هنری در طراحی محصولات توسط هنرمندان قلمداد، ما را به آن گماشت تا با بهره گیری از هنر و هنرمند ایرانی، وبسایتی شکیل با سبک قالب هنری در خور این گروه شایسته طراحی و به سرای اهل قلم، هنر و اندیشه هدیه نمائیم.

نمونه کار پشتیبانی

support

نام وبسایت: جهادگر

نوع وبسایت: پورتال

مالک وبسایت: گروه جهادی محمد رسول الله

شروع پشتیبانی: ۱۳۹۳/۰۴

نشانی وبسایت: JAHADGAR.ORG

درباره وبسایت:

پورتال جهادگر که به گروه جهادی محمد رسول الله تعلق دارد نیز از جمله پروژه هایی است که هزمان با طراحی وبسایت ها، پشتیبانی فنی و محتوایی وبسایت ها نیز، به ترنج وب واگذار شد و همچنان این فرآیند ادامه دارد. پورتال جهادگر شامل پنج وبسایت می باشد که سه وب سایت به زبان فارسی، عربی و انگلیسی، یک وب سایت به سازمان مردم نهاد آوای مهربانی جوانان (از زیر مجموعه های تشکیلاتی این گروه جهادی) و یک وب سایت هم به نام سنگر که شبکه اجتماعی اختصاصی جهادگران این گروه می باشد، اختصاص دارد. حوزه فعالیتی گروه جهادی محمد رسول الله، برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم کشورمان می باشد. کارشناسان ترنج وب به خود می بالند که با طراحی، پشتیبانی و توسعه پورتال جهادگر توانسته اند در راه انعکاس فعالیت های این گروه و انتشار این باور مقدس در سرتاسر جهان حامی جهادگران باشند.

نمونه کار پشتیبانی

support

نام وبسایت: جنگ نرم

نوع وبسایت: مجله خبری

مالک وبسایت: موسسه علمی مطالعاتی جنگ نرم

شروع پشتیبانی: ۱۳۹۶/۰۶

نشانی وبسایت: IARZESH.IR

درباره وبسایت:

وبسایت جنگ نرم متعلق به موسسه علمی و مطالعاتی جنگ نرم سپاهان یکی دیگر از وبسایت هایی ست که اجرای پروژه پشتیبانی فنی و امنیتی اش به گروه نرم افزاری ترنج وب واگذار شد. خوشحالیم که در ترنج وب توانسته ایم با پشتیبانی این وبسایت، همیار و همراه این موسسه علمی که متشکل از اساتید دانشگاه است باشیم و دغدغه های امنیتی نسبت به وبسایتشان را مرتفع سازیم.