تولد ترنج وب، خبر خوشحال کننده ایست که هر سال برای اعلامش یک عالمه انگیزه و انرژی داریم و مشتاق تر از همیشه بزرگ تر شدن نهال نرم افزاری مان را به اطلاعتان می رسانیم. تولد شش سالگی ترنج وب فرا رسیده و به لطف کمک های خداوند مهربان و همراهی مشتریان ترنج، همچنان موفق تر از همیشه به سمت قله آرمان مان در حرکتیم.

تولد شش سالگی ترنج وب

۲۸ ام مهرماه روزی بود که فعالیت رسمی برند مان را با نام گروه نرم افزاری ترنج وب آغاز نمودیم و ثانیه ثانیه در تلاش بودیم و هستیم که خدمات شایسته تری را برایتان تدارک ببینیم تا موفقیت تان را در فضای مجازی هرچه سریعتر به بهترین شکل رقم بزنیم و خرسندیم و به خود می بالیم که تا کنون زمینه ساز مجازی و هوشمند شدن ۴۲ کسب و کار بوده ایم.

هدیه تولد ترنج وب

به رسم هر سال و پاس همراهیتان با ترنج وب هدایایی را برایتان فراهم نموده ایم:

تولد شش سالگی ترنج وب

هدیه تولد شش سالگی ترنج وب به مشتریان دوست داشتنی مان، تخفیف ویژه برای ثبت سفارش طراحی وب سایت، بهینه سازی SEO و  پشتیبانی می باشد.

  • ۲۰ درصد تخفیف ویژه همراهان قدیمی ترنج وب (تخفیف شامل ثبت سفارش طراحی وب سایت، ثبت سفارش بهینه سازی و ثبت سفارش پشتیبانی می باشد).
  • ۱۰ درصد تخفیف ویژه همراهان جدید ترنج وب ( این تخفیف تنها شامل ثبت سفارش طراحی وب سایت می باشد).

این هدیه و تخفیف ویژه شامل حال مشتریانی می شود که در بازه زمانی ۲۸ مهر ماه تا ۲۸ آبان ماه سال ۱۳۹۷ بصورت اینترنتی از طریق وبسایت ترنج وب، سفارش خود را ثبت نمایند.

 

تا موفقیتتان همراهتان هستیم