ترنج وب همیشه توانسته با راهکارها و حمایت های خود در میدان عمل اثبات کند که حامی ایران و ایرانی ست؛ اینبار نیز در جهت حمایت از کار و کالای ایرانی با بهره گیری از خدمات ترنج هاستِ دوست داشتنی، از این پس در سرورهای ایرانی میزبانی می شود. خدمات هاستینگ گروه میزبانی وب ترنج هاست به تازگی راه اندازی شده و مفتخریم در سالی که مزین بنام اقتصاد مقاومتی تولید – اشتغال، است با استفاده از بهترین دیتا سنترهای ایرانی سهم خود را در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی انجام دهیم و وبسایت ترنج وب از امروز با میزبانی ایرانی با سرعت و کیفیت بیشتری آماده ارائه خدمت به مشتریان ارزشمندمان باشد.

میزبانی ایرانی

شما هم اگر از هاستینگ های خارجی که در مهمترین موضوع یعنی سرعت لود وبسایت کیفیت لازم را ندارند، خسته شده اید میتوانید به جمع همراهان ترنج هاست بپیوندید و از میزبانی ایرانی بهره مند شوید. امروزه بکارگیری  اصول SEO یا همان بهینه سازی در میان کاربران فضای مجازی و فعالان حوزه تجارت الکترونیک، اهمیت زیادی پیدا کرده و میدانند که اگر وبسایت شان بهینه نباشد رقابتشان در دنیای مجازی با شکست رو برو خواهد شد و موفق نمی شوند؛ یکی از مهمترین مولفه های بهینه سازی که برای موتورهای جستجو مانند گوگل اهمیت فراوانی دارد، سرعت لود یا page speed است. سرعت لود در سایت هایی که از میزبانی ایرانی البته با کیفیت استفاده میکنند برای کاربران ایرانی بیشتر خواهد بود و میتواند تضمینی برای کم کردن میزان کاربر گریزی وبسایتتان باشد.

اگر شما هم قصد استفاده از میزبانی ایرانی را دارید میتوانید با مراجعه به بخش میزبانی وب از منوی خدمات ترنج وب، و یا با بازدید مستقیم از وبسایت ترنج هاست، بسته های هاستینگ ایرانی را مشاهده نموده و در صورت تمایل جهت ثبت سفارش و خرید بسته هاستینگ مدنظرتان اقدام نمائید.

تا موفقیتتان همراهتان هستیم